Zbawienny wpływ prysznica na ciało i zmysły

kolacy-prysznicPrysznic – czynność zwykła i przyziemna. Nic bardziej mylnego – w zależności od tego jakich kosmetyków używasz, możesz osiągnąć stan umysły jaki chcesz. Są żele pobudzające, odświeżające, relaksujące, Wszystko zależy od składu jaki ma dany kosmetyk. To zadziwiające, że człowiek za sprawą środków do pielęgnacji ciała i włosów potrafi manipulować swoimi stanami emocjonalnymi i odczuciami. Niezwykle ciekawy jest również fakt, że człowiek w małej butelce umie zamknąć „zakątek świata”. Weźmy na przykład żele pod prysznic Discovery firmy oriflame – parisian Delight, Icelandic purity. Możemy poczuć zakątek świata, w którym nie byliśmy, którego nie widzieliśmy, ba, o którym może nawet wcale nie słyszeliśmy. Zapach, aromat, kwintesencja pięknej części świata zamkniętej grą zapachów i wywołującą odpowiednie doznania.

Innym rodzajem prysznicowych doznań jest kontakt ze złuszczającym żelem pod prysznic Nature secrets z energetyzującą miętą i maliną. Ten kosmetyk nie otwiera przed nami rajskich zakątków, on ma za zadanie złuszczyć martwy naskórek i dodać energii, odświeżyć i pobudzić. Sprawić, by skóra wyglądała na świeższą i bardziej wypoczętą, promienną, po prostu piękniejszą.

Jak widać, firma Oriflame zadbała o to., by każdy znalazł coś dla siebie. Czuł się w pełni usatysfakcjonowany z kosmetyków, których używa. Jak wiadomo – gustów jest wiele, dlatego tez ta firma kosmetyczna zadbała o różnorodność, by każdy mógł wybrać coś dla siebie, nieważne czy chodzi o żel pod prysznic, szampon, odżywkę do włosów, balsam do ciała czy lakier do paznokci. Im większy wachlarz proponowanych towarów, tym większe zadowolenie klienta, a jak wiadomo nie ma lepszej reklamy niż zadowolony klient. Aby dowiedzieć się więcej na ten temat kliknij w link.

Separator image .